Satılık Chihuahua Yavru

Irk ve Sağlık garantisi verdiğimiz yavrularımızı aşı karnesi ile Türkiyenin her yerine ulaştırabiliriz.
0 (224) 303 00 00 - 0 (532) 682 42 05 ' dan geniş bilgi alabilirsiniz.
Açıklama:

Chihuahua: Küçük Boyutlu Cesur Bir Dost

 

Eğer küçük boyutlu, cesur ve sevimli bir dost arıyorsanız, Chihuahua yavrularımız tam size göre! Köpek çiftliğimizde, sevimli ve enerjik Chihuahua yavrularını keşfedin. Her biri özenle seçilmiş ebeveynlerden gelen safkan yavrularımız, ailelerine sonsuz sevgi ve neşe getirmek için sabırsızlanıyorlar. Sahiplendirme fiyatları ve ilanları için bizi ziyaret edin.

Chihuahua ırkı, küçük boyutlarına rağmen cesur ve hayat dolu bir doğaya sahiptir. Akıllı ve canlı yapılarıyla, ailelerini her zaman neşelendirirler. Sahiplerine karşı bağlı ve koruyucu bir tutum sergilerler ve küçük boyutlarına rağmen büyük bir kişilikleri vardır.

 

Chihuahua Yavrularının Özellikleri:

 

  • Küçük Boyutlu ve Canlı: Chihuahua yavruları, küçük boyutlarına rağmen canlı ve enerjik bir doğaya sahiptirler. Oyun oynamaktan ve keşfetmekten büyük keyif alırlar.

  • Sadık ve Bağlı: Chihuahua'lar, sahiplerine karşı son derece sadık ve bağlıdır. Sahiplerine her zaman sadık bir arkadaş ve koruyucu bir dost olurlar.

  • Kolay Bakım: Chihuahua'lar, küçük boyutları ve düz tüy yapıları sayesinde kolay bakım gerektirirler. Düzenli tüy bakımı ve egzersiz ile sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürerler.

 

Sahiplendiğinizde, Chihuahua yavrularıyla birlikte sevgi dolu ve neşeli bir dostluk kuracaksınız. Evinizdeki en özel üye olacaklar ve size sonsuz sevgi ve neşe getirecekler.


 

Hayat paylaştıkça güzel!
Diğer Satılık Köpekler
Satılık Labrador Retriever Yavruları
Satılık Labrador Retriever Yavruları
© 2024 Club K9
Tüm hakları saklıdır.