Köpek Eğitimi

Köpek Eğitimi kapak resmi

Ailemize ve hayatımıza dahil ettiğimiz minik dostlarımız, bizimle birilikte yaşamaya başladıkları andan itibaren eğitim süreçleri başlamalıdır.  Şu kesinlikle unutulmamalıdır  ki,  ailemize dahil olmadan edindiği alışkanlık ve davranış kalıpları  O nun dünyasında doğru olanlardır. Bizim dünyamızı ve yaşam alanımızdaki doğrularımızı  O na sabır ve pozitif eğitimle öğretmemiz gerekmektedir.

Özellikle yavruluk döneminde hayatımıza dahil ettiğimiz köpeklerimiz ile ilgili yaşadığımız sorunların başında otorite ve disiplin yetersizlikleri gelmektedir. Bir de buna köpek bakımı ile ilgili bilgi ve tecrübe eksikliği eklendiğinde bazen sorunlar içinden çıkılamaz bir hale gelerek; sevimli  dostumuzdan istemeyerek de olsa ayrılma kararı vermemize kadar gidebilir.

Bu olumsuzlukları yaşamamak adına; sevimli dostlarınızla birlikte daha uyumlu ve daha kaliteli birliktelik yaşayabilmeniz için profesyonel eğitim kadromuzla sizlere hizmet vermek ve sonuçtan çıkacak huzuru birlikte yaşamak bizler için her zaman vazgeçilmez bir gurur kaynağı olmuştur.

Sevimli dostlarınızla daha kaliteli bir birliktelik yaşamanızı sağlayacak eğitimleri aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

 

 

* Tuvalet Eğitimi

* Temel İtaat Eğitimi

* İleri İtaat Eğitimi

* Alan Koruma Eğitimi 

* Bodyguard Eğitimi

* Özel İstek Eğitimi

 

 

 

 

Genel olarak köpekler eğitimin ardından eve gittiklerinde ilk 1 hafta harikalar yaratırlar. Tüm komutlara eksiksiz uyarlar ancak bu 1 hafta sonrası gevşemeler, şımarmalar başlayabilir. Bu yüzden de evde ki 1 haftalık birliktelikten sonra tekrar eğitime gidilir. Evde hangi komutlarda problem yaşandığı, ne gibi zorluklar yaşandığı eğitmene anlatılır. Böylece eğitimimiz tam olarak oturana kadar hafta sonları gelip köpeğimizle birlikte çalışabiliriz. Ne kadar çok çalışırsak eğitim de, köpeğimizin üzerinde o kadar kalıplaşacaktır.

 

 

                    

Köpek Eğitimi

Hayat paylaştıkça güzel!