Satılık Golden Retriever Yavruları

Irk ve Sağlık garantisi verdiğimiz yavrularımızı aşı karnesi ile Türkiyenin her yerine ulaştırabiliriz.
0 (224) 303 00 00 - 0 (532) 682 42 05 ' dan geniş bilgi alabilirsiniz.
Açıklama:

Golden Retriever: Mutluluk ve Sadakat Dolu Bir Dostluk

Eğer mutluluk dolu ve sadık bir dost arıyorsanız, Golden Retriever yavrularımız tam size göre! Köpek çiftliğimizde, içinde neşe ve sevgi dolu Golden Retriever yavrularını keşfedin. Her biri özenle seçilmiş ebeveynlerden gelen safkan yavrularımız, ailelerine sonsuz sevgi ve neşe getirmek için sabırsızlanıyorlar. Sahiplendirme fiyatları ve ilanları için bizi ziyaret edin.

 

Golden Retriever ırkı, sevecen doğası ve enerjik yapısıyla bilinir. Oyuncu ve neşeli karakterleriyle, hem çocuklarla hem de diğer evcil hayvanlarla mükemmel bir şekilde geçinirler. Sahiplerine karşı sadık ve dostça bir tutum sergilerler ve ailelerine büyük bir mutluluk getirirler.

 

Golden Retriever Yavrularının Özellikleri:

 

  • Sevecen ve Dostça: Golden Retriever yavruları, sevecen ve dostça bir doğaya sahiptirler. Her zaman sevgi dolu bir selamla karşılarlar ve aileleriyle vakit geçirmekten keyif alırlar.

  • Eğlenceli ve Oyuncu: Golden Retriever'lar, eğlenceli ve oyuncu bir doğaya sahiptirler. Aktif bir yaşam tarzına sahip olan aileler için mükemmel birer arkadaştırlar ve dışarıda oynamaktan büyük keyif alırlar.

  • Akıllı ve İtaatkâr: Golden Retriever'lar, akıllı ve itaatkâr köpeklerdir. Hızlı öğrenirler ve eğitim sürecinde işbirlikçi olurlar. İyi bir eğitimle, istenilen davranışları kolayca öğrenirler.

 

Sahiplendiğinizde, Golden Retriever yavrularıyla birlikte sevgi dolu ve mutlu bir dostluk kuracaksınız. Oyuncu ve sevecen kişilikleriyle, evinizdeki en özel üye olacaklar.

Hayat paylaştıkça güzel!
Diğer Satılık Köpekler
Scottish Fold Yavrularımız
Scottish Fold Yavrularımız
Satılık Maltese Terrier  Yavruları
Satılık Maltese Terrier Yavruları
© 2024 Club K9
Tüm hakları saklıdır.