Siyah Alman Kurdu Yavrularımız

Irk ve Sağlık garantisi verdiğimiz yavrularımızı aşı karnesi ile Türkiyenin her yerine ulaştırabiliriz.
0 (224) 303 00 00 - 0 (532) 682 42 05 ' dan geniş bilgi alabilirsiniz.
Açıklama:

Siyah Alman Kurdu yavruları, gizemli ve zarif görünümleriyle bilinen, özel ve benzersiz köpeklerdir. Tarım Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı işletmemizde, Siyah Alman Kurdu ırkının en saf yavrularını sizin için büyütüyoruz.

Siyah Alman Kurdu, kaslı yapısı ve derin siyah kürküyle dikkat çeken, etkileyici bir köpektir. Gizemli ve karizmatik duruşuyla, herkesin dikkatini çeker ve hayranlık uyandırır.

Siyah Alman Kurdu ırkının bazı özellikleri şunlardır:

  • Gizemli ve Karizmatik: Siyah Alman Kurdu, gizemli ve karizmatik görünümüyle bilinir. Derin siyah kürkü ve kaslı yapısıyla, etrafındakileri büyüler ve hayranlık uyandırır.

  • Sadık ve Koruyucu: Siyah Alman Kurdu, sahibine karşı son derece sadık ve koruyucu bir köpektir. Ailesini ve sürüsünü korumak için her zaman hazır olup, cesareti ve zekasıyla her türlü tehlikeye karşı mücadele eder.

  • Zeki ve Eğitilebilir: Siyah Alman Kurdu, zeki bir ırk olup eğitime açıktır. İyi bir eğitimle, istenen davranışları hızlıca öğrenir ve sahibinin emirlerine büyük bir itaatle uyar.

Yavrularımız, sağlık garantisi altında büyütülmektedir. Her bir yavru, düzenli sağlık kontrollerinden geçirilir ve gerekli tüm aşılar ve parazit kontrolleri yapılır. Böylece yavrularımızın sağlığı ve refahı en üst düzeyde tutulur.

Siyah Alman Kurdu yavruları, gizemli ve zarif görünümleriyle sizin en iyi dostlarınız olmaya adaydır. Bu özel köpeklerle birlikte benzersiz bir dünyaya adım atın ve hayatınıza anlam katın.

Hayat paylaştıkça güzel!
Diğer Satılık Köpekler
Satılık Siyah Pug (Mops) Yavruları
Satılık Siyah Pug (Mops) Yavruları
© 2024 Club K9
Tüm hakları saklıdır.